9526 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 18 april 2022 -
9520 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 11 april 2022 -
9421 Akvarell
Såld: 11.000 kr
Såldes den 11 april 2022
1008 Akvarell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
8033 Akvarell
Såld: 2.600 kr
Såldes den 29 februari 2016 -
4104 Akvarell
Roland Svensson (1910-2003), Båt, signerad, 26x15
Såld: 2.400 kr
Såldes den 30 november 2015
4093 Akvarell
Såld: 8.000 kr
Såldes den 30 november 2015 -
8143 Akvarell
Såld: 4.000 kr
Såldes den 10 december 2012 -
6024 Akvarell
Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 7x13
Såld: 4.500 kr
Såldes den 30 augusti 2010